Tmerrohet aktorja e njohur; I fiksuari pas saj i futet në shtëpi!

 

Aktorja e njohur amerikane Natalie Portman ka kaluar një situatë tejet të frishme pasi rreth orës 15:30 , ajo ka parë një njeri të panjohur në ambientet e banesës së saj në Los Angelos këtë të martë.

I fiksuari pas Natalie pretendon se është karakteri kinematografik ‘John wick’, ishte futur në oborrin e shtëpisë së yllit të kinematografisë dhe ka frikësuar pa masë aktoren.

Menjëherë ajo ka njoftuar autoritetet të cilët kanë vënë në pranga vetëm pas pak minutash personin, identiteti i të cilit nuk është bërë i ditur. ‘John Wick’ pretendon se ka një tërheqje telepatike me Portman.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article