Nuk e ndan nga vetja! Linda Halimi merr vajzën 5 javëshe në studio

Linda Halimi u bë nënë më 11 mars të këtij viti por duket se nuk ka ndërmend të marr pushimin e nevojshëm për një nënë pas lindjes. Pesë javë pasi ka sjellë në jetë vajzën e saj Kaimana, artistja shqiptare i është drejtuar studios muzikore për të punuar për këngën e re.

E në studion muzikore ku po punon Linda ka pasur me vete mikeshën dhe të ftuarën më speciale: vogëlushen e saj.

“U ktheva në punë… dhe Kaimana duhet të dëgjojë këngën e para??”, ka shkruar Linda nën foton ku mban në kraharor të bijën.

Previous ArticleNext Article