8.5 C
Tirana
E hënë, 27 Mars, 2023
spot_img

Parashikimi i horoskopit, datë 4 maj 2019

DASHI

Sot, do të reagoni nga diçka që do t’ju vijë e papritur, pasi kërkon më shumë motivim nga ana juaj. Në aspektin afektiv, do të bëni një ndryshim të madh, në rikuperimin e marrëdhënies në çift.

 

DEMI

Në ambientin e punës, impenjimet janë me të vërtet të shumta. Në dashuri, duhet të evitoni, tonin e lartë, për të kaluar një mbrëmje të veçantë harmonie.

BINJAKET

Në këtë ditë, do të keni të reja, të cilat do të largojnë nga rutina. Në punë, do të keni më shumë përgjegjësi, sot. Në dashuri, yjet ju këshillojnë të evitoni, provokimet me partnerin tuaj. Nëse jeni singëll, do të merrni një mesazh.

GAFORRJA

Sot, do të keni mundësi për investime të shumta. Në ambientin e punës, do të ndiheni pak të lodhur, dhe dëshironi të bëni pak pushim për të rikuperuar forcat. Në dashuri, një njohje e re do t’ju bëjë të ëndërroni me sy hapur.

LUANI

Gjatë kësaj dite, nuk duhet të ngrini tonin e zërit, duhet ti shikoni gjërat me më pozitivitet. Në dashuri, duhet të bëni shumë kujdes, me performancën tuaj.

VIRGJERESHA

Kjo fazë, rezulton të zgjojë interesin tuaj, për çështje që kanë të bëjnë me anën e profesionit. Në aspektin afektiv, raporti në çift po ecën për mrekulli.

PESHORJA

Bëni kujdes, mos i harxhoni gjithë forcat tuaja, duke u ndjekur nga impulsiviteti. Në aspektin afektiv, do të jeni në një gjendje alegorie në mbrëmje.

AKREPI

Në ambientin e punës, do të ndihmoni një kolegun tuaj që ndodhet në vështirësi. Në dashuri, duhet të jeni më i durueshëm me partnerin tuaj!

SHIGJETARI

Rruga juaj sot, rezulton të jetë e ngadaltë, por pozitive. Në punë, do të bëni shumë tentativa për të gjetur zgjidhjen e duhur. Në dashuri, kjo fazë rezulton të jetë e qetë.

BRICJAPI

Do të bëni një vetëkontroll, që do të rezultojë mjaftë pozitiv. Në aspektin afektiv, iniciativa juaj, do të vihet re dhe nga persona që doni.

UJORI

Në ambientin e punës, gjithçka po shkon mirë. Në aspektin afektiv, do të silleni me indiferencë ndaj partnerit tuaj.

PESHQIT

Pozicioni i yjeve ju rezulton pozitiv në të gjitha aspektet. Në ambientin e punës, do kaloni në një gjendje pak të vështirë. Në aspektin afektiv, do të jeni brilant dhe të pasur me ide pak si të çmendura.

Panorama

easy dinner ideas

te ngjashme

Te fundit