Janë ndarë apo jo? Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari, kapen bashkë rrugëve të Tiranës!!!

Pas mbi 6 vitesh bashkë historia e Lori Hoxhës me Vis Bajraktarin, u duk se mori fund. Ata nuk  e ndiqnin më njëri-tjetrin në rrjetet sociale, dhe trashëgimtarja e Top Channel, hoqi dorë nga postimi I fotove me të.  Por një foto e publikuar nga “Fun Day” ka qarkulluar sot në mediat rozë, e aty, shihen të dy duke ecur bashkë nëpër qytet.

Dhe kjo zgjoi vëmendje sërish: a janë apo nuk janë bashkë, është pyetja që rrethon më së shumti këtë cift për momentin. Për cdo rast, një lidhje kaq e gjatë, zor se mund të përfundojë brenda ditës!!

Previous ArticleNext Article