10.5 C
Tirana
E hënë, 27 Mars, 2023
spot_img

Dojna Mema dhe Dj i njohur qenkan kushërinj, por as ata vetë nuk e dinin!

Dojna Mema krejt rastësisht ka zbuluar se është kushëri me një prej djaloshave më simpatikë të showbiz-it shqiptar, Dj Sardi!

Sardi do të jetë i ftuari i Dojna Memës këtë të shtunë në Pop Culture!


Në videon promovuese të programit, Dojna tha se krejt rastësisht zbuloi se me Sardin janë kushërinj, ndaj nëse i shohim bashkë nuk duhet të aludojmë për asgjë tjetër.
Moderatorja e bëri me humor këtë ‘sqarim’ lidhur me thashethemet e fundit që kanë qarkulluar lidhur me një romancë të mundshme mes Dj Sardit dhe moderatores së Digitalb Jonida Vokshi!

easy dinner ideas

te ngjashme

Te fundit