Harry injoron sërish Meghan dhe videoja po bën xhiron e rrjetit

Princ Harry dhe Dukesha Meghan Markle përflitet se nuk po kalojnë ditë të mira në martesën e tyre. Pak ditë më parë në internet qarkulloi një video ku shihej Harry duke i folur në mënyrë urdhërore bashkëshortes së tij duke i kërkuar asaj të kthehej para, gjatë një ceremonie të rëndësishme.

Por një tjetër incident i pahijshëm është filmuar gjëtë një ndeshjeje bejsbolli ku shihet Harry kësaj here duke e injoruar bashkëshorten e tij që përpiqet t’i thotë diçka, ndërsa ai vazhdon bisedën me personin që ka ngjitur.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article