Realiteti vs Instagrami: Si duket Ilda Bejleri në jetën e përditëshme!

Të tjerë mund të kenë preferuar ta shfrytëzojnë këtë të shtunën të fundit të gushtit për të marrë edhe ca rreze dielli në breg të detit, por Ilda Bejleri ia ka kushtuar pushimin shopping-ut. “Iconstyle. al“e fotografoi moderatoren e njohur sportive ndërsa I drejtohej një qendre tregtare në kryeqytet. Ilda shfaqet aty me një fustan të gjatë të gjerë, dhe sandale me takë të ulët, shumë larg imazhit të vajzës joshëse që jemi mësuar të shohim në ekran, apo Instagram, me veshje të ngushta që I nxjerrin në pah format bombatistike!

Pak kohë më parë, Ilda konfirmoi lajmet e largimit nga Digitalb, duke sqaruar për fansat e saj se nuk do të largohet nga ekrani, por do të shfaqet në në “Top Channel” me një tjetër program.

 

Previous ArticleNext Article