Monica Bellucci i sfidon të gjithë: në ballon me temë Black&White, shkon e veshur me të kuqe dhe e lë sallën pa frymë!

Balloja Black&White, e organizuar nga Vanity Fair gjatw festivalit tw 76-te te filmit ne Venecia, këtë radhë u mbizotërua nga Monica Bellucci, e cila përvec bukurisë që nuk I fashitet megjithësë 54 vjec, u shfaq me një kombinim krejtësisht jashtë teme. Aktorja kishte veshur një fustan të mrekullueshëm të kuq me dantella dhe transparent, duke i eklipsuar kështu femrat e tjera.

Eventi I mbajtur në sallonin me afreske të Scuola Grande della Misericordia frymëzohej nga mbrëmja e organizuar nga shkrimtari Truman Capote në vitet 60`, në Nju Jork. Monica e kishte kombinuar fustanin transparent me një body të zezë poshtë, dhe dukej e mrekullueshme! 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article