KreuStil Jetese

Kiara Tito ndryshon look dhe rrëmben vetëm komplimente

Kiara Tito i ka dhënë lamtumirën flokëve të shkurtër për të pasur një model të ri.

Moderatorja e “Doktor Plastik” ka zbuluar se i ka zgjatur flokët e saj e jo vetëm kaq, por ka ndryshuar edhe ngjyrën e flokëve.

Duke i qëndruar besnike ngjyrës natyrale, Kiara duket shumë bukur me modelin e ri dhe pasi ka shpërndarë fotot në Instagram ka marrë dhjetra komplimente për look-un e ri.

Tags:

Home bordo

Bordo
Gusht - No.61

SHKARKO VERSIONIN PDF