KreuStil Jetese

Parashikimi i Horoskopit, datë 27 shtator 2019

Parashikimi i Horoskopit, datë 27 shtator 2019

Dashi

Do keni debate dhe zënka me partnerin tuaj sot. Mundohuni të ulni gjakrat dhe të sqaroheni pa qënë vonë. Financat mund të dobësohen. Do gjendeni para disa problemeve delikate dhe të vështira për t’u zgjidhur.

Demi

Klima në çift do jëtë pasionante gjatë kësaj dite. Do ndiheni mjaft mirë pranë atij që dashuroni dhe do i shprehni më tepër ndjenjat. Në planin financiar do mbështeteni nga Jupiteri. Ai do iu mbrojë nga problemet dhe do ju bëje me vigjilentë.

Binjakët

Do vendosni të bëni paqe me partnerin nëse keni kaluar ditë të vështira. Mundohuni të jeni më të sinqertë dhe t’i shprehni hapur ato që mendoni pa mbajtur rezerva. Në planin material do iu rikthehet besimi tek vetja.

Gaforrja

Në jetën në çift do ndërmerrni disa rreziqe sot të cilat mund ta dëmtojnë së tepërmi atë. Mendjelehtësia ndonjëherë duhet mbajtur e lidhur me zinxhir. Merrni masat e nevojshme që të ruani qëndrueshmërinë financiare.

Luani

Në përgjithësi dita do jetë e mirë për çiftet. Edhe pse nuk do ketë ndonjë pasion ekstrem ju gjithsesi do krijoni një klimë harmonike. Mos beni çdo shpenzim që t’iu vijë në mendje sepse buxheti është i dobët.

Virgjëresha

Venusi, specialisti i dashurisë do provokojë ngjarje të rëndësishme në dashuri. Ai gjithashtu do ua bëjë ditën më të këndshme dhe më të ngrohtë. Në sektorin e financave do jetë një nga ditët më të mira.

Peshorja

Ju që jeni në çift do tregoheni më të disponueshëm gjatë kësaj dite ndaj partnerit dhe do ia plotësoni atij dëshirat më të zjarrta. Ai nga ana tjeter do iu përgatisë surpriza të këndshme. Perspektivat financiare janë të mira.

Akrepi

Nëse keni pasur probleme me partnerin kohët e fundit, sot ka ardhur momenti të hidhni ju hapin e parë dhe të zgjidhni keqkuptimet. Do e dini t’i gjeni fjalët e duhura. Situata  financiare nuk do jetë e qëndrueshme.

Shigjetari

Mos e lini jetën profesionale apo veprimtaritë e tjera të shkelin mbi lidhjen në çift. Jepini atij që keni në krah gjithë meritat që i takojnë. Financat nuk do jenë problematike dhe ju do keni mundësi të kryeni edhe transaksionet e nevojshme.

Bricjapi

Ditë mjaft pozitive për jetën sentimentale të çifteve. Planetet do krijojnë një klimë të ngrohtë dhe bashkëpunimi do mbizotërojë gjatë gjithë kohës. Sektori financiar nuk do jetë me fat gjatë kësaj dite.

Ujori

Yjet do iu bëjnë të shijoni kënaqësitë dhe jetën në çift.  Intimiteti do përmirësohet ndjeshëm. Dita do jetë më e gëzuar sesa ju e prisnit. Në parim klima financiare do jetë e qetë, por për të ruajtur sa më shumë ekuilibrin duhet të tregoheni të matur.

Peshqit

Mundohuni ta përforconi bashkëpunimin në çift sot. Ata që kanë krijuar një marrëdhënie të mirë do arrijnë ta përmirësojnë. Mërkuri do iu ndihmojë të përmirësoni buxhetin.

Tags:

Home bordo

Bordo
Gusht - No.61

SHKARKO VERSIONIN PDF