KreuStil Jetese

Të veshësh atlete me pellush luksoz?? E provoi Katie Holmes, ja rezultati!

E keni parasysh atë ndjenjën e mahnitshme kur vishni diçka të lirë dhe dikush e merr për super të shtrenjtë? Është fantastike. Por Katie Holmes na tregoi sesi mund ta zbatojmë edhe me një kombinim fare të ri, që edhe pse në rastin e saj ka të bëjë me gjera të shtrenjta ( vetem pellushi eshte 3.690 dollare), mund të përshtatet fare mirë edhe me veshje më të thjeshta. Aktorja veshi atlete të bardha me  pellushIN luksoz dhe dukej shumë bukur! Edhe sikur ta kishim menduar, më parë sikur s`do të guxonim, por tani që e shohim tek Katie, na pëlqen shumë dhe nuk kemi përse të mos përpiqemi ta aplikojmë dhe vetë!

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF