Fansat iu hodhën në fyt për dhuratën që i bëri vajzës për Krishlindje, Kylie Jenner merr një vendim!

Kylie Jenner është një prej miliardeve më të reja në botë, dhe padyshim, një prej atyre që nuk janë aspak modeste për pasurinë e tyre! 22 vjecarja nuk lë rast pa treguar luksin që e rrethon.

Por si të mos mjaftonte kjo, e bëri një gjë të tillë edhe me vajzën e saj të vogël, Stormy . Në Krishtlindjen e saj të pare, Kylie i dhuroi një unazë diamanti dhe një poni, veprim i cili ka irrituar ndjekësit.

 

View this post on Instagram

 

#PressPlay: Okay! Baby #Stormi got some ice this Christmas too 😩👀

A post shared by The Shade Room (@theshaderoom) on

Gjesti i miliarderes është konsideruar nga shumica e tyre si i ekzagjruar; me ato para në fund të fundit, kushedi sa njerëz në nevojë mund të bëheshin të lumtur në këto ditë festash me ushqime apo ndonjë dhuratë. Komentet nuk e kanë lënë indiferente Kylie-n, përkundrazi duket se është shqetësuar pasi vendosi papritur t`i fshijë postimet e dhuratave për Stormi-n dhe cdo foto tjetër nga dita e tyre e Krishtlindjeve.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article