KreuStil Jetese

12 streçe sportive qe do t’ju bëjnë të ndiheni si një ‘Fitfluencer’

 

Kemi hyrë në javën e dytë të 2020-ës dhe nëse keni  nisur të ‘braktisni’ stilin e jetesës së javëve të fundit (po, po për bakllavanë e kemi fjalën), gjejeni çfarë; erdhi koha të nisni palestrën.

Për disa motivimin për të shkuar ne palestër e gjejnë pikërisht te veshjet e palestrës. Me teknologjinë e fundit të prodhimit të veshjeve elastike dhe aftësinë për të ‘fshehur’ kilogramët e tepërt, streçet high-ëaist janë ndër veshjet më të preferuara nga fitness influencer. Kështu që edhe nëse loja juaj me squats nuk është tepër e fortë, modelet e mëposhtme do t’ju bejnë të dukeni si gym ‘freak’.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF