Michelle Obama ka ditëlindjen dhe Barack i bëri dedikimin më të bukur!!

Ish Zonja e Parë e Amerikës mbushi 56 vjec, dhe i shoqi Barack Obama donte shumë që ta merrnin vesh të gjithë. Për këtë arsye, ka postuar në Instagram dhe në Twitter një kolazh fotosh bardh e zi, ku shihen të dy bashkë në një përqafim të ngrohtë me njëri tjetrin.

 

View this post on Instagram

 

In every scene, you are my star, @MichelleObama! Happy birthday, baby!

A post shared by Barack Obama (@barackobama) on

“Në çdo skenë, ti je ylli im. Gëzuar ditëlindjen zemër”, ka shkruar ish shefi Shtëpisë së Bardhë. Një urim kaq i ëmbël dhe romantik, padyshim që cdo femre do t`ia zbukuronte shumë ditën e lindjes! Barack dhe Michelle Obama kanë treguar se janë një cift shumë i konsoliduar, dhe duken ende mjaft të dashuruar me njëri tjetrin!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article