Dikur sekssimbol i Hollywood; sot aktorja e njohur nuk njihet!

 

Jo vetëm Pamela Anderson por edhe aktorja Yasmine Bleeth dalloi për portretin e bukur dhe format perfekte fizike në serialin e njohur “Baywatch” në vitin ’90.

Yasmine u cilësua si një prej aktoreve më seksi të asaj kohe, ndonëse fatkeqësisht nuk pati një karrierë brilante, dhe vitet e fundit 51 vjeçarja ka ruajtur një profil tejet të ulët publik.

Së fundmi Bleeth është fotografuar pranë shtëpisë së saj në Los Angelos, teksa po shëtiste qenin. Me disa kilogramë mbipeshë, ylli i Baywatch dukej shumë larg imazhit me të cilin u bë e njohur. Gjithsesi koha ka lënë gjurmët e saj në fizikun e Yasmine.

17 vjet më parë ajo la Hollivudin pas problemeve të shumta me drogën. Në vitin 2001 u arrestua pasi policia i gjeti kokainë në makinë pas një aksidenti. Ajo u shtrua në një klinikë rehabilitimi disa herë. Prej vitit 2003 nuk ka dalë në publik. Ajo është e martuar me një pronar klubi striptizmi.

Previous ArticleNext Article