Vanessa Bryant e “shkatërruar” nga fotot e publikuara te renies se avionit!

E veja e Kobe Bryant Vanessa Bryant është “absolutisht e shkatërruar” nga një raport që thoshte se autoritetet e Los Angeles ndajnë foto nga skena e rrëzimit të helikopterit që vrau ikonën e NBA, vajzën e tyre 13-vjeçare Gianna Bryant dhe shtatë persona të tjerë në janar.

Los Angeles Times tha të enjten se autoritett e sherifit të Los Angeles County ndanë fotografi të vendit të aksidentit, në kodër në Calabasas, California. Gazeta citoi një burim të sigurisë publike duke thënë se ai pa njërën nga pamjet në telefonin e një zyrtari tjetër në një ambient që nuk kishte asnjë lidhje me hetimin e përplasjes. Departamenti i Sherifit thotë se çështja është nën një hetim “të plotë”.

“Vanessa Bryant, është shkatërruar absolutisht nga akuzat e autoriteteve policore te Departamentit të Sherifit të Qarkut në Los Angeles Hills dhe Departamentit të Zjarrit të Qarkut të Los Anxhelosit te cilet shpërndanë publikisht foto nga faqja e rrëzimit të helikopterëve”, tha avokati i Vanessa në një deklaratë në fillim të së dielës.

Avokati tha që Vanessa personalisht shkoi në zyrën e Sherifit ditën e përplasjes fatale dhe “kërkoi që zona të përcaktohej një zonë pa fluturim dhe të mbrohej nga fotografët”.

Burimi: entertainmant e

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article