10.5 C
Tirana
E hënë, 27 Mars, 2023
spot_img

Shkon në 146 numri i të infektuarve me Covid-19 në vendin tonë!

Ministria e Shëndetësisë si çdo ditë ka bërë edhe sot raportimin live për të na njohur me gjendjen e koronavirus dhe numrin e të prekurve në vend!

Ministria e Shëndetësisë raportoi pak minuta më parë se gjatë 24 orëve të fundit kanë rezultuar pozitivë me COVID-19, 23 raste të reja, duke e çuar në total në 146 numrin e të infektuarve.

easy dinner ideas

te ngjashme

Te fundit