KreuStil Jetese

Përse e gjithë bota e adhuron stilin e Katie Holmes!

Ndoshta është për shkak të asaj trikos që e pa e gjithë bota. Në 28 gusht të vitit të kaluar, në New York qëlloi një ditë pak e freskët dhe Katie po thërriste një taksi e veshur me trikon ngjyrë gri, të mbërthyer vetëm në një kopsë përpara, dhe sutjenat ë së njëjtës ngjyrë. Paparacët fiksuan castin kur aktorja ngriti dorën dhe trikoja ia ra nga shpatulla duke zbuluar stutjenat ( dhe pak lëkurë).

Fotoja e atij momenti bëri xhiron e botës. Të gjithë e adhuruan në cast këtë veshje që u shit sa hap e mbyll sytë ( megjithëse sutjeni kushtonte 520 dollarë dhe trikoja, 1540). Nga ai moment, cfarë vesh ish-bashkëshortja e Tom Cruise shitet menjëherë. Ja disa nga kombinimet  e saj që cilat preferohen shumë për shkak se tregojnë stil dhe pa shumë mundim:

Bordo
Gusht - No.61

SHKARKO VERSIONIN PDF