KreuCelebrity

Ditë e trishtë për këngëtarin shqiptar; i ati ndahet nga jeta!

 

Familja Jetishi ka pësuar një humbje të madhe këtë të mërkurë teksa i zoti i shtëpisë, Sokol Jetishi është ndarë nga jeta në moshën 82 vjeçare.

Ka qenë djali i tij, këngëtari i njohur Shkëlzen Jetishi ai që ka ndarë lajmin e hidhur në rrjete sociale.  Shkëlzen Jetishi postoi një foto me të atin e ndjerë dhe shkroi: “Sot u nda nga jeta babai ynë Sokol Jetishi.”

Ndërkohë kolegë, familjarë dhe fansa të këngëtarit i kanë shprehur ngushëllimet këngëtarit.

Bordo
Gusht - No.61

SHKARKO VERSIONIN PDF