Presidentja e jurisë në Festivalin e Venecias, ja besoi shkëlqimin e saj bizhuterive Pomellato!

Këto ditë në Venecia, po mbahet një ndër evenimentet më të rëndësishme të filmit, ku dhjetëra personalitete të njohur të kinematografisë botërore kanë zbarkuar në qytetin Italian.

 

Më 1 shtator, teksa ky festival ngriti perden e shfaqjes që do të zgjasë plor 12 ditë, gjatë Konferencës për shtyp presidentja e jurisë Cate Blanchett u shfaq e veshur me një kostum të zi, këmishë të bardhë, syze të errëta, ndërsa flokët i kishte mbledhur shkujdesshëm, për t’i dhënë një qasje më komode ‘look-ut’ të saj.

Teksa zonja Blanchett fotografohej nga paparacët e shumtë që ndodhen aty, dy byrzylykë të trashë prej ari në kyçin e dorës së djathtë nuk mund të linin askënd indiferent.

Zonja e parë e jurisë së festivalit të rëndësishëm të filmit, ja ka besuar kësaj here shkëlqimin në çdo dukje të çdo ditë të Festivalit, bizhuve Pomellato, pa të cilat paraqitjet e aktores dhe regjisores së famshme, nuk do të kishin sharmin me të cilin ajo ka vjedhur vëmendjen e qindra pjesëmarrësve këto ditë në Venecia.

Për 12 ditë më radhë areola ndriçuese më të cilën është veshur Blanchett do të mbajë emrin Pomellato.

Një sukses i padiskutueshëm për brandin luksoz të bizhuterive Pomellato, që ka ditur të hyjë krenarë shijet e njerëzve të famshëm.

Fatmirësisht në Shqipëri prej vitesh ne kemi mundësi t’i shijojmë krijimet e mrekullushme të artit të markës së famshme të bizhuve, falë bizhuteri Gjikondi që ka eksluzivitetin e këtij brandi.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article