Tre vjet martesë: si e festuan Marina dhe Getoari përvjetorin!

Ndonjëherë, habitemi dhe vetë kur kuptojmë sesa shpejt kalon koha, dhe ja, qenkan bërë tre vjet nga momenti kur Marina Vjollca dhe Getoar Selimi vendosën të kurorëzojnë dashurinë e tyre në martesë. Asokohe, ceremonia e tyre e martesës mori vëmendje të madhe e u përfol gjatë.

Por përvjetorin, dyshja ka preferuar ta kalojë mjaft më qetë. Marina postoi në “Instagram” një video ku shihet bashkë në përqafim. “Gëzuar përvjetorin për ne”, ka shkruar moderatorja ndërsa bashkëshorti shihet duke i dhuruar një puthje. E ku ka përvjetor më të bukur!

 

View this post on Instagram

 

Happy anniversary to us ❤️

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca) on

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article