4 mënyra për t’i veshur pantallonat e lëkurës sipas Margot Robbie

Me ardhjen e stinës së vjeshtës, veshjet e lëkurës qëndrojnë krenar ne garderobën tonë si produkte ‘must’ për të qenë trend dhe në modë.

Në prezantimin e koleksioneve Vjeshtë-Dimër 2020-2021 stilistët e njohur kanë sugjeruar pantallonat e lëkurës si trend që do të drejtojë modën për pjesën tjetër të vitit.

Aktorja e njohur Margot Robbie duket se i ka marrë leksionet e stilit dhe në daljet e saj të fundit është parë t’i veshi në disa mënyra pantallonat e lëkurës…

Pantallona lëkurë të ngushta ku zbulohet kavilja

Pantallona lëkure me fund të gjerë

Pantallona lëkure të shkurtra dhe nëse doni t’i jepni një prekje serioze mund t’i vishni me këmishë të bardhë

Streçe lëkure për komoditet

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article