“Je shumë seksi, eja tek unë’; po bëhet nami në rrjet me deklaratën e Jennifer Aniston për Brad Pitt

Dy ish-bashkëshortët Brad Pitt dhe Jennifer Aniston janë takuar (virtualisht) për të realizuar një interpretim virtual të filmit “Fast Times At Ridgemont High”.

Pitt realizoi rolin e Brad Hamilton, i luajtur fillimisht nga Gjykatësi Reinhold, ndërsa Aniston, luajti mbretëreshën seksi të shkollës së mesme Linda Barrett.

Si pjesë e skenarit, Jennifer ju drejtua Brad, (që për ironi edhe në rol quhej Brad) me fjalët:

“Çkemi Brad, gjithmonë kam menduar që je shumë i lezetshëm. Je shumë seksi. Do të vish tek unë”

Pra, siç mund të kuptohet pas kësaj deklarate rrjeti nuk po resht së komentuari dhe fansat e dyshes Brad- Jennifer të cilët ende shpresojnë për një rikthim nuk po e mbajnë dot veten.

Kujtojmë që shanset për një ribashkim mes Jennifer Aniston dhe Brad Pitt janë shumë të vogla pasi prej disa muajsh aktori sharmant i Hollyëood po shijon romancën me modelen 27  vjeçare Nicole Poturalski

easy dinner ideas
Previous Article