Elvana Gjata, shfaqet në super formë me bikini!

E kishim vënë re prej kohësh transformimin e saj fizik, por tani me bikini, Elvana Gjata e tregoi qartë fare trupin e tonifikuar. Këngëtarja është në një super formë fizike, sic dëshmuan fotot e postuara prej saj në rrjetet sociale.

Më rrobebanjot bardh e zi dhe atletet e bardha, Elvana ka tërhequr mjaft komente pozitive e lavdërime. Këtë verë, Elvana nuk ka ndarë shumë postime me ndjekësit e saj, por kur e bën ama, sigurohet që ta marrë të gjithë vëmendjen!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article