Jon Gjebrea i jep fund fejesës me Merlin Haxhiymeri?!

Pas dy vitesh fejesë dhe disa vite romancë, duket se Jon Gjebrea dhe Merlin Haxhiymeri i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre.

Ndonëse nga ana e dyshes nuk ka patur asnjë deklaratë publike, detaje të zbuluara në instagramet e Jonit dhe Merlin kanë bërë që të lindin dyshime se mes djalit të Ardit Gjebreas dhe partneres së tij ka marrë fund fejesa.


Prej disa ditësh Merlin i ka fshirē të gjitha fotot me Jonin në instagram si dhe dyshja nuk e ndjekin më njëri tjetrin.

Gjithashtu Marlin është parë sē fundmi pa unazën e fejesës në gisht

Sakaq Joni nga ana tjetër e ka mbyllur instagramin e vjetër dhe ka hapur një llogari të re me një numër tejet të kufizuar ndjekësish.


Dyshja shpallën fejesën në Dhjetor tē vitit 2018 ku nëpërmjet një ceremonie intime familjare, djali i producentit Gjebrea propozi partneren e tij.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article