Fjoralba Ponari ndan si rrallëherë puthjen me të dashurin në rrjetet sociale!

Deri vonë, e mbrojti me fanatizëm imazhin dhe privatësinë e të dashurit të saj. Por tani që u mësua kush është, Fjoralba Ponari nuk i fsheh momentet e ëmbla me të.

 

View this post on Instagram

 

Fav sneakers @lilus_handmade

A post shared by Fjoralba Ponari (@fjoralba.ponari) on

 Moderatorja ka postuar së fundi një foto tepër të bukur të tyre bardh e zi, ku ajo shihet sesi buzqëqesh teksai ai e puth. Është një foto e mbushur me dashuri e realizuar tre vjet më parë, në 2017-tën, por që ajo zgjedh ta ndajë me ndjekësit vetëm tani.

Pëprara pak kohësh, u mësua më në fund se djali misterioz që i ka rrëmbyer zemrën Fjoralbës ishte një sportist i talentuar, dhe  së bashku, janë vërtet një cift i adhurueshëm!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article