Luana del huq me photoshop-in, cfarë u pa në foto!

Edhe pse shumë ndjekës kanë vetëm lavdërime për format e saj, Luana me sa duket mendon se ka gjithmonë vend për përmirësime. Dhe këtu, kuptohet, një ndihmë të vyer mund të japë photoshop-i. Në një foto të publikuar së fundi, moderatorja duket mjaft mirë, por syrit të ndjekësve nuk i shpëtoi një detaj: ajo duket ka ndërhyrë në pjesën e gjoksit, por e tradhëtoi pasqyra prapa, sepse shihet qartë që vija e saj është deformuar nga retushimi.

 

View this post on Instagram

 

Sot 19:00 kemi @afterparty_show 🎉🎉🎉 Cdo dite nga nje personazh ne kanalin e YouTube me pyetje pikante. (Link in bio)

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca) on

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article