Modelja e njohur, tregon linjat e saj në një foto nudo përpara pasqyrës!

Ashley Graham mund të na mësoj pak për pozitivitetin dhe dashurinë për trupin tonë. Mamaja më e re e ka bërë shumë të qartë se nuk ka turp nga strijat apo format e saj dhe po e provon këtë gjë përsëri me një foto nudo përpara pasqyrës. Në 18 Tetor , ajo postoj një foto duke përqafuar gjithcka të mirë që trupi i saj ka.

Ajo shkruajti nën foto ‘vajzë e madhe lakuriq’. Disa prej ndjekësve të saj kanë shprehur pakënaqësi në lidhje me fjalën ‘e madhe’ , duke nxjerrë në pah faktin se ideali i bukurisë i vendosur nga shoqëria është në fakt , qesharak.

“E urrej faktin që kjo shihet si ‘vajzë e shëndoshë’ , unë nuk shoh asgjë tjetër vecse një grua me forma natyrale në të gjithë bukurinë e saj… shumë seksi dhe femërore ❤️,” shkruan një fans i saj. Një tjetër shtoi, “Jam 4 muajshe shtatzënë & kam hasur probleme me trupin tim të ri. Faleminderit që e ndave me ne këtë foto kaq të bukur ❤️❤️❤️❤️.”

Previous ArticleNext Article