Kokë e këmbë me të bardha, Rita Ora shkëlqen në foton e fundit!

Përvec muzikës, Rita Ora e ka tërhequr vëmendjen e mediave britanike edhe për pamjen e saj dhe stilin e veshjes. Këngëtarja shqiptare së fundi është shfaqur me një xhaketë të gjatë të bardhë e këpucë elegante me taka në të njëjtën ngjyrë; një veshje e thjeshtë, por mjaft shik që është lavdëruar shumë.

Poshtë saj kishte një palë strece të shkurtra të zeza, të cilat nuk e prishnin aspak harmoninë e veshjes.

Kombinimi shkonte shumë edhe me flokët e saj të verdhë, të cilët ishin të shkujdesur, por make up-I sakaq, ishte pa asnjë të metë!

Previous ArticleNext Article