17 çiftet e televizionit që do t’iu bëjnë të besoni në dashuri!

Nëse jeni si ne dhe lidheni (ashpër) emocionalisht me marrëdhëniet imagjinare, keni ardhur në vendin e duhur! Ne e dimë që shumica prej jush mund të kuptojne kur themi se i keni përdorur këto çifte si frymëzime dashurie pasi keni qenë një adoleshente e thjeshtë, grricese, e fiksuar me shokët e klasës dhe duke ruajtur në Pinterest cdo postim në lidhje me martesën. Mund të mos ketë qenë gjëja më e shëndetshme? Por sido që të jetë !! Dashuria dhe lidhjet e bazuara në një skenar televiziv mund të mos jenë reale, por ato janë ende argëtuese për t’u parë e ëndrruar.

Këtu janë 17 çifte televizive që kishin dashurinë më të fortë dhe më të vërtetë në ekran – lloji ku lëvizin malet, kërcejnë pengesa të panumërta dhe bëjnë gjerat më të çmendura vetëm që dashuria e tyre të ekzistojë.

Conversation, Event, Fun, Adaptation, Gesture,
monica dhe chandler (‘friends’)
A mund të jenë më të lezetshëm se kaq?
Romance, Hug, Forehead, Interaction, Love, Photography, Scene, Gesture, Kiss, Happy,
ross dhe rachel (‘friends’)
People, Temple, Adaptation, Sitting, Tradition, Plant, Conversation,
xhaxha phil dhe teto viv (‘fresh prince of bel-air’)
Will, mund të ketë qenë princi por Phil dhe Viv ishin mbreti dhe mbretëresha
Suit, Fashion, Formal wear, Dress, Event, Smile, Tuxedo, Fashion accessory,
carrie dhe big (‘sex and the city’)
Ju deshen gjashtë sezone dhe shume partnerë të ndryshëm për ta kuptuar, por ai më në fund e pranoi që ajo ishte e duhura.
Interaction, Kiss, Romance, Love, Photography, Gesture, Black hair,
carrie dhe aiden (‘sex and the city’)
Grupi Aiden?
Conversation, Romance, White-collar worker, Neck, Leisure, Service, Gesture, Love,
meredith dhe derek (‘grey’s anatomy’)
Nuk është e drejtë që ai vdiq. Nuk është e drejtë.
Conversation, Smile, Happy,
blaine dhe kurt (‘glee’)
Ata na vodhën zemrat tek “Endrra adoleshente”.
Friendship, Interaction, Fun, Smile, Neck, Happy, Love, Black hair,
jane dhe michael (‘jane the virgin’)
Pse u largove nga dhoma për një kovë akulli, Michael? Pse ?!
willow dhe tara (‘buffy the vampire slayer’)
Diku, “Under Your Spell” (nga episodi muzikor) është ende duke u luajtur.
luke dhe lorelai (‘gilmore girls’)
Ai ka qenë gjithmonë aty për të. Gjithmonë.
rory dhe jess (‘gilmore girls’)
Nëse Netflix e di se çfarë është e mirë për ta, Jess dhe Rory do të martohen dhe do të jetojnë të lumtur përgjithmonë.
jim dhe pam (‘the office’)
Pranojeni: Kur filluat punën tuaj të parë, keni kërkuar vërdallë për Jim-in tuaj.
charlotte dhe harry (‘sex and the city’)
Ajo nuk e ka problem kurrizin e tij leshator për një arsye. Kjo arsye është dashuria.
stanford dhe marcus (‘sex and the city’)
Ata zgjodhën porcelanet dhe orenditë së bashku dhe prape nuk u ndanë. Ndoshta nuk ishte Ikea, por gjithsesi.
connor dhe oliver (‘how to get away with murder’)
Shihni gjithashtu: Si t’ia hedhim duke qenë një çift kaq i nxehtë.
nathan dhe haley (‘one tree hill’)
Do të gjeni një fotografi të tyre në fjalor kur të kërkoni fjalën “dashuri”.
damon dhe elena (‘the vampire diaries’)
Ishte e shkruar që ata të ishin bashkë.
Previous ArticleNext Article