9 elemente frymëzues stili për këtë fundvit!

Muzë Monokromi
celebrity sightings in new york city   january 15, 2020

Nëse nuk mund të vendosni se çfarë të vishni minutën e fundit, provoni një kombinim njëngjyrësh dhe do të dilni nga dera në sekonda.

Kostumi Rozë
Versace - Front Row - Milan Fashion Week Spring/Summer 2019

Ne e adhurojme përzierjen e lëkurës së zhveshur dhe flokëve të stiluar thjeshtë me këtë pamje rozë super të guximshme Versace. Nëse një kostum i tërë duket shumë i tepërt , thjeshtojeni me një xhaketë të gjallë, të shoqëruar me xhinse ose pantallona bazike.

E Bardhë dhe Shkëlqim
Celebrity Sightings in New York City - October 13, 2019

Një fustan i vogël i bardhë dhe diamante ose bizhuteri kristali është një përzierje klasike për pushime, por kurrë nuk duket e vjetër. Thjesht shiko Rihanna.

Azhornim kadif  i kuq 
Clothing, Red, Fashion model, Dress, Fashion, Shoulder, Cocktail dress, Outerwear, Leg, Footwear,

Sigurisht, fustani kadif i kuq nuk ka qenë ndonjëherë kaq cool se ky mini Khaite veshur nga Anna Baryshnikov.

Mendo akoma më shumë Rozë
new york, ny   october 08  priyanka chopra seen out and about in manhattan on  october 8, 2019 in new york city  photo by robert kamaugc images
Ne jemi të fiksuar për hijen e përsosur të trëndafilit, dhe kjo është ajo. Buzëkuqi që shkon me përshtatjen është prekja përfundimtare që do ta sjellë pamjen tuaj të festave në nivelin tjetër.
Kthim në të zezë
A Sense Of Home's First Ever Annual Gala - The Backyard Bowl

Veshja e zezë në një festë fundviti mund të mos duket revolucionare, por kjo përzierje e përmasave në Kaia Gerber është ajo që e bën pamjen. E gjitha ka të bëjë me një palë pantallona ‘kauboj’ dhe një bluzë të zbërthyer nga lart.

Faktori Shkëlqim
Fashion model, Clothing, Cocktail dress, Dress, Fashion, Haute couture, Fashion design, Leg, Neck, Model,

Jo çdo grua është e prirur për disa gurë, por nuk ka asgjë të keqe ta lini veten të shkëlqeni herë pas here.

Model me shirita

Celebrity Sightings : Paris Fashion Week - Womenswear Spring Summer 2020 : Day Four

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article