Epo, kur ai të bën një dhuratë si kjo që i bëri i shoqi Angela Martinit, patjetër që të do!

Surpriza që i bëri i shoqi Angela Martinit së fundi, është më e bukur se cdo dhuratë luksoze. Modelja shqiptare tregoi se është zgjuar në mëngjes e  mbuluar nga trëndafila të kuq në shtëpi dhe e gjithë kjo ishte përgatitur nga partneri i saj, Dragos Savulescu.

Shënimi që ai i kishte lënë pastaj, do t`I shkrinte zemrën cdo vajze. “Me dashuri për gruan më të mrekullueshme në botë! Burri yt me fat”, thuhej aty. “U zgjova kështu këtë mëngjes dhe Wow, mendoj se ai më do”, ka shkruar modelja.

 

View this post on Instagram

 

I woke up like this and … wow!! I think he loves me!🥰 ♊️❤️♎️

A post shared by Angela Martini 🌜🌛 (@angela_martini) on

Previous ArticleNext Article