Na e shkriu zemrën; Roman dhe teze Lori bëjnë matchy-matchy!

Nga postimet e herë pas hershme të saj,  e kemi mësuar tashmë se Lori Hoxha I ka pikër të dobët dy nipat e saj. E motra, Sara, dhe i shoqi, Ledian Lico janë prindër të Londonit dhe Romanit, i cili erdhi në jetë një vit më parë. Teze Lori duket që kalon shumë kohë me ta e ka një marrëdhënie vërtet speciale.

Një foto e fundit e postuar nga Sara tregon kujdesin e së motrës deri edhe për kombinimet e dy vogëlushëve. Ajo shihet aty teksa ka bërë matchy-matchy me Romanin, dhe nuk ka gjë më të ëmbël! Matching me tezen se mami i ka lënë këto gjërat e modës!”, ka shkruar Sara si me shaka.

Previous ArticleNext Article