Kejsi kërkon ta “marrë kalanë nga brenda”: “ Do ia qaj kafenë turke mamasë së Saimirit”!

Pas eleminimit të dy vajzave, emocionet e pjesëmarrëseve të tjera në “Love Story” në TV Klan, sikur janë shtuar edhe më shumë. Njëra prej tyre megjithatë, Kejsi është shprehur me tone pozitive për dy konkurentet që Saimiri zgjodhi për takimet e rradhës, Xhesin dhe Merin.“Janë vajza të qeta, shumë të matura. Janë vajza që tregojnë se janë shtëpiake, janë shumë  të lidhura me familjen besoj. Edhe unë jam, por varet si e ka kuptuar ai, ndoshta kam dal pas si e egër”, tha ajo në “Daily Love Story”. Ndërkohë, u prek dhe pika e dobët e djemve, mamaja. Kejsi tha se do të shkonte shumë mirë me nënën e Saimirit. “Nuk e di se nuk e njoh por unë shkoj mirë me gjithë njerëzit, jam shumë e dashur dhe besoj që edhe ajo do mendonte të njëjtën gjë. Unë er qaj kafen turke, vëtëm të ma thotë se si e do edhe me kajmak do ia bëj”, ishte komenti I saj.

Daily Love Story transmetohet nga e marta në të premte në orën 18:20 livestream në Youtube në kanalin RTV Klan dhe në ekranin e televizionit Klan Plus!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article