KreuCelebrity

Meghan Markle dhe Princi Harry blejnë pemën e Krishtlindjes – Harry-it i ndodh dicka tepër gazmore!

Meghan Markle dhe Princi Harry po futen në frymën festive! Duka dhe Dukesha e Sussex u panë duke blerë një pemë të Krishtlindjes për të dekoruar shtëpinë e tyre të re në Montecito të Martën, konfirmon PEOPLE. Gjatë udhëtimit të tyre në hambarin e pemëve pa emër, çifti dukej se ishin kryesisht të pa zbuluar, përveç një djali të vogël që gabimisht iu afrua Harry-t, duke menduar se ai punonte atje. “Meghan dhe Princi Harry hynë në punën time sot dhe ne u shitëm atyre Pemën e Krishtlindjes,” tha përdoruesi i Twitter @imaJaaaaaames. “Ne nuk kishim shumë njerëz kur ata erdhën – agjenti i tyre i mundësoi ata një kohë të mirë për të ardhur në dyqan në vend që ta mbyllnim. Ishte një familje duke parë dhe djali i tyre i vogël vrapoi nëpër pemë deri te Harry dhe e pyeti nëse ai punonte këtu duke mos ditur kush është ai, ”shpjegoi punëtori.

Çifti, së bashku me djalin e tyre 19 muajsh Archie, po planifikojnë të kalojnë pushimet në SHBA për herë të parë në shtëpinë e tyre të re në Montecito, California. Vitin e kaluar, familja me tre veta kaloi sezonin festiv në një shtëpi me qira në ishullin Vancouver në Kanada me nënën e Meghan, Doria Ragland. Harry vizitoi qytetin afër Sidney-by-the-Sea për të blerë zbukurime tryezash, vetëm disa ditë para Krishtlindjes.

Para kësaj, çifti mbretëror kaloi dy Krishtlindje në Sandringham me Mbretëreshën Elizabeth dhe pjesën tjetër të familjes mbretërore, duke përfshirë vizitën e shumë pritur të Kishës së Ditës së Krishtlindjes, ku mbretërit u përshëndeten nga qindra mirë-dashamirës ndërsa ecnin për nga kisha lokale e mbretëreshës në pasurinë Sandringham.

Çifti, i cili së fundmi ndau përvojën e tyre shkatërruese , mezi pret të kalojë pushimet së bashku dhe janë “të ngazëllyer për të dekoruar për Krishtlindje”, i thotë një burim PEOPLE në numrin e kësaj jave, duke shtuar: “Ata janë shumë të lumtur”. 

Bordo
Gusht - No.61

SHKARKO VERSIONIN PDF