KreuFashion

Shpallen 18 finalistët e Festivalit të Këngës!

Ka nisur këtë të hënë nata e parë e Festivalit të Këngës në RTSH, nga ku do të zgjidhet edhe kënga dhe artisti që do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurosong që këtë edicion do të mbahet në Roterdam.

Teksa pritet pas pak orësh të nisë nata e dytë, pak minuta më parë janë publikuar edhe 18 finalistët e kësaj gare.

18 këngëtarët që do të interpretojnë në finalen e 23 dhjetorit janë:

 

 

 

 

 

 

Bordo
Gusht - No.61

SHKARKO VERSIONIN PDF