8.5 C
Tirana
E hënë, 27 Mars, 2023
spot_img

10 lajmet më të lexuara gjatë vitit 2020 në bordo.al

Nga përvoja tashmë disa vjeçare në një media online, mund të themi se ne e dimë mirë se sa kërshëri apo reagime do të ketë një X lajm, ende pa e publikuar. Lajmet ndaj të cilave publiku është shumë i ndjeshëm dhe ka gjithmonë kuriozitet kanë të bëjnë me jetën private të emrave të njohur VIP shqiptar. Nëse një titull lajmi do të përmbajë fëmijë, partnerë, apo familjarë të VIP-ave, është e sigurt që ai shkrim do të rrëmbejë mijëra klikime. Po ashtu edhe skandalet apo debatet janë tema që prodhojnë kuriozitet tek publiku. Kuptueshëm këtë vit ndër lajmet më të lexuara kanë qenë sigurisht edhe artikujt që kanë lidhje me pandeminë

Më poshtë do ju sjellim edhe një herë në vëmendje 10 lajmet më të lexuara në bordo.al për vitin 2020.

10. Melania Trump bën 50 vjeç; Këto janë 50 look-et më YLL të Zonjës së Parë/ Lexo lajmin  

9. Emrat ikonikë që do të mungojnë në ekranin e Top Channel këtë sezon! Lexo lajmin 

8. Mesazhi tronditës i italianes që humbi nënën nga koronavirusi: E lamë vetëm, nuk mundëm as…Lexo lajmin 

7. Asaj i duhen 10 orë grim për një show, por ja si duket Jennifer Lopez ‘ujë dhe sapun’! Lexo lajmin

6. Kryeministri Rama deklaratë urgjente: Ja cfarë ndodh nga java tjetër! Lexo lajmin 

5. Bill Gates: Shumë e shohin Covid-19 si një fatkeqësi të madhe, unë preferoj ta shoh si një “korrigjues të madh”! Lexo lajmin 

4. Agnesa Hadërgjonaj qenka divorcuar me babain e vajzës dhe sapo na njohu me parterin e ri! Lexo lajmin  

3. Nënë e tre fëmijëve, ndahet nga bashkëshorti nutricienia e njohur! Lexo lajmin 

2. Dikur sekssimbol i Hollywood; sot aktorja e njohur nuk njihet! Lexo Lajmin 

1. Arjan Harxhi, në vijë të parë në luftën me Covid-19; bashkëshortja Erjona Shehu: Nuk i kemi thënë kurrë mos shko! Lexo lajmin 

 

easy dinner ideas

te ngjashme

Te fundit