Moderatorja shqiptare në qiellin e shtatë, në pritje të ëmbël për herë të parë!

Është në pritje të ëmbël për herë të parë dhe moderatorja shqiptare, nuk e përmban dot gëzimin. Xhesi Muçaj do të bëhet nënë dhe këtë e bëri të ditur vetë përmes një postimi në rrjette sociale. Në krah të foto kuj shihet bashkë më partnerin, Xhesia ka shkruar: “Nxora xhiro çunat e mi so…” ështu pra, ne mësuam edhe gjininë e bebit: prezantuesja qenka në pritje të një djali!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Xhesi Muçaj (@xhesimucaj)

Muçaj drejtoi së fundi programin e përditshëm “Daily Love Story” në Tv Klan, ku u kthye në një figurë mjaft të pëlqyer nga publiku. Por për shkak të prekjes nga Covid 19 dhe  dhe ndarjes nga jeta të një familjari, u detyrua të tërhiqet duke marrë për momentin pak pushim nga projektet televizive.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Xhesi Muçaj (@xhesimucaj)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Xhesi Muçaj (@xhesimucaj)

Previous ArticleNext Article