Blogerja e njohur i jep fund beqarisë me një veshje aspak të zakontë!

Të martohesh në një periudhë të tillë kur pjesa më e madhe e botës po përjeton kufizime të rrepta për shkak  të pandemisë duhet të jetë të eksperiencë e veçantë. Blogerja e njohur Vanessa Axente i dha fund beqarisë dhe lidhi kurorë me bashkëshortin e saj Rahil Gupta nëpërmjet një ceremonie krejt ndryyshe nga sa çifti e kishte menduar.

Pasi dasma e menduar prej 250 të ftuarish në një ndërtesë të vjetër në qendrë të Hungarisë, u anulua në Korrik të 2020-ës për shkak të poandemisë, dyshja vendosën të bëjnë betimet për dashuri të përjetshme nëpërmjet një ceremonie tejet mininaliste dhe të pazakontë.

Po kaq e pazakontë  ishte edhe zgjedhja e veshjes së nusërimit. Blogerja kishte zgjedhur një kostum të bardhë, pantallona dhe xhaketë; kombinuar me një kapele në të njëjtën ngjyrë.

Previous ArticleNext Article