Ardit Gjebrea me Covid, e zëvendësojnë tre emra të njohur!

Të djelën e kaluar, Ardit Gjebrea, I prekur nga Covid 19, emisionin “E Diela shqiptare” e drejtoi nga shtëpia. Por mjekët duket e kanë këshilluar se nevojitet pushim absolut. Për këtë arsye, dikush tjetër do të zërë vendin në moderimin e programit. Bëhet fjalë jo për një, por për tre emra të njohur: “’Gjysma ime’ dhe ‘Të panjohurit’ do të drejtohet nga Enkel Demi, ‘Telebingo Shqiptare’ nga Gentian Zenelaj dhe ‘Ka një mesazh për ty’ nga Marsela Çibukaj

 

.Lajmin se ishte infektuar me koronavirus, Gjebrea e dha nëpërmjet një statusi në llogarinë e tij në Instagram javën e kaluar, ku theksonte se po e merr situatën me qetësi.

Previous ArticleNext Article