Nuk pranojnë operacionet plastike, mjeku poston fotot dhe nxjerr “bllof” të famshmet!!

Është një skenar i njohur tashmë: jemi të rrethuar nga VIP-a që pretendojnë se nuk kanë bërë asnjë ndërhyrje estetike, edhe pse ato janë mjaft të dukshme në fytyrën e tyredhe do të mjaftonte një krahasim fare i thjeshtë me foton e mëparshme për të kuptuar realitetin. Sërish, me kokëfortësi këta të famshëm, vazhdojnë të pretendojnë se pamjet dhe hiret që shpalosin kudo, i kanë dhuratë nga nëna natyrë.  Një kirurg plastik në Beverly Hills tani po u nxjerr të palarat duke ekspozuar  procedurat sekrete të cilave sic thotë u janë nënshtruar yjet, duke filluar nga operacionet e hundës deri tek ato te qepallave.Në një seri videosh virale në TikTok, Le analizon fotografikë para dhe pas të Kendall Jenner, Ariana Grande, Khloe Kardashin dhe shumë të tjerëve, që janë përfolur shumë për ndërhyrje kirurgjikale.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article