U “dorëzua” dhe Can Yaman? Aktori simpatik i propozon të dashurës për martesë!

Që aktori i famshëm dhe shumë i pashëm turk me origjinë shqiptare Can Yaman po jeton një lidhje ashurie plot pasion me moderatoren italiane Diletta Leotta, këtë e kemi mësuar tashmë. Por disa media turke pretendojnë se Can ka shkuar një hap më tej.

Sipas tyre, tashmë “beqari i përbetuar u dorezua”, dhe e ka propozuar të dashurën e tij me një avion ku shkruhej: “Diletta dëshiron të martohesh me mua? Të dua, Can”.

E cuditëshmja është që dyshja që nuk ka shumë kohë që frekunetohet, por Can qenka dashuruar kokë e këmbë! Edhe pse është përfolur shumë për lidhje me koleget e tij turke, në fund `u mposht` nga një bukuri italiane. Po presim përgjigjen e Diletta-s!

Previous ArticleNext Article