E konfirmon vetë çifti , martohen Fero dhe Arbenita

Fero dhe Arbenita janë ndër çiftet më të komentuar në showbiz-in shqiptar. Ndërsa romanca e të rinjve ka kaluar herë në ‘ujëra’ të turbullt e herë të qetë, duket se marrëdhënia e reperit dhe modeles ka kaluar në një tjetër stad. Nëpërmjet një postimi në rrjetin social instagram, Fero dhe Arbenita kanë ndarë lajmin e bukur se tashmë janë zytarisht të martuar.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli)

“Të sapomartuar”; kanë shkruar bukuroshja e pasarelave dhe reperi 21 vjeçar përbri fotos së tyre.

Gjatë muajve të mëparshëm u diskutua herë pas here përçarje në çift ,ndarje dhe përsëri çifti i dhanë fund thashethemeve duke na treguar gjithmonë sa të lumtur ishin sëbashku. Edhe njëherë ata janë në qendër të vëmendjes por këtë herë akoma më surprizues. Në fillim të këtij viti Fero konfirmoi se po bashkëjetonte me modelen 21 vjeçare ndërsa dy ditë më parë nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale dyshja konfirmojnë martesën.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by FERO (@ferofera)

Me këtë konfirmim njerëzit nisën kritikat në internet, për shkak të moshës së re të dyshes. Këtyre kritikave Arbenita i dha fund me një postim “thumbues” në story

Previous ArticleNext Article