Eno Popi postoi si rrallëherë foto me të bijën, po sa qenka rritur!!!

Eno Popi u bë për herë të parë baba majin e vitit 2018, dhe jeta e tij ndryshoi kaq shumë! Bashkëshortja e tij, Atena Pali, solli në jetë një vajzë, të cilës cifti I vendosi emrin Liv. Moderatorja për një kohë të gjatë e mbajti vogëlushen larg vëmendjes së publikut, megjithatë u dorëzua dhe ai në një moment, ndërsa tani e bëri përsëri: ndau në Instagram një foto shumë të ëmbël të saj, ku shihet qartë sesa shpejt është rritur vajza. “Liv”, ka shkruar Eno në krah të fotos që shoqërohej me një zemër të kuqe, ndërsa të dy duken kaq mirë me njëri-tjetrin!

Previous ArticleNext Article