Albana dhe Eneda pajtohen pas 6 vitesh, c`ndodhi mes tyre!

Nuk është e pabesueshme që armiqtë të kthehen në miq, por ndodh shpesh edhe e kundërta. Disa vite më parë, moderatorja Albana Osmani dhe këngëtarja Eneda Tarifa ishin mikesha shumë të mira dhe kjo shihej qartë nga postimet në rrjetet sociale, ku shiheshin shpesh me njëra tjetrën.

Por gjashtë vjet më parë dicka ndryshoi, e raportet mes tyre u ftohën shumë. Asnjëra nuk preferoi të tregonte hapur arsyet përse miqësia e tyre kishte marrë fund. Por tani duket se kanë vendosur t`I hedhin pas mosmarrëveshjet. Eneda postoi në llogarinë e saj në Instagram një fotot të vazjës së saj Aria me Albanën, shoqëruar me komentin: “Tezhe Banin e kish marre shume malli per Arian. Mua edhe me shume per syçkat e bukura dhe energjine pozitive qe me ka transmetuar gjithmone kjo vajze e forte, artiste qe ben gjera te bukura gjithmone. Me e fundit “Arome gruaje”… Proud of you my friend 😍”! Akulli pra, qenka shkrirë përfundimisht dhe ne ende nuk e dimë përse u zunë një herë!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Eneda Tarifa (@enedatarifa)

Previous ArticleNext Article