Ledri Vula bën gjestin e veçantë, gdhend në trup të bijën!

Ledri Vula vetëm pak kohë më parë është bërë babai i një vajze shumë të bukur dhe shpesh herë ai ka bërë dedikime të veçanta për të.

Së fundi ai ka vendosur që ta ketë të bijën, Poemën Blu gjithmonë me vete. Ai ka gdhendur në trupin e tij emrin e saj dhe shenjat e gishtave të të voglës.

Këngëtari i dashur ka ndarë me ndjekësit e Instagramit procesin e bërjes së tatuazhit dhe momentin kur e vogla lë shenjat e gishtave.  Momente shumë të bukura dhe emocionuese, të cilat do të mbeten gjatë në kohë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula)

Previous ArticleNext Article