Orinda e tregon me video sesi ka nisur t`i godasë barkun e bija!

Tashmë është cështje javësh: Orinda Huta dhe Turjan Hysko presin të bëhen prindër dhe duken kaq të lumtur! Moderatorja po shijon cdo cast të shtatzanisë së saj. Së fundi, Orinda postoi një video në të cilën shihet gjuann bija barkun, një prej atyre casteve më të ëmbla kur ndjen një jetë të re të rritet brenda teje. “Mezi po presim t’i takojmë ato këmbë këmbë të vogla”, ka shkruar ajo. Orinda e tregoi në fillim të pranverës se ishte në pritje të ëmbël dhe me një mënyrë mjaft të vecantë, një veshje ngjyrë rozë tregoi edhe gjininë e bebit të saj të parë.

Previous ArticleNext Article