Emina Çunmulaj bën dedikim special për bashkëshortin në 6-vjetorin e martesës!

Emina Çunmulaj dhe bashkëshorti i saj festuan 6-vjetorin e martesës, dhe modelja zgjodhi t’i bëjë një dedikim special bashkëshortit të saj në këtë ditë të shënuar për ta.

Përkrah disa fotografive nga dita e dasmës Emina shkroi edhe disa fjalë zemre, të cilat na emocionuan të gjithëve.

“Gjithçka filloi vetëm me ne të dy dhe në fund do të jemi vetëm ne të dy. Gëzuar 6 vjet martesë me shumë dashuri, kujtime të bukura, shumë mësime dhe pafundësisht më shumë momente që do të vijnë. Gëzuar përvjetorin zemër!”, ka shkruar.

Previous ArticleNext Article