KreuStil Jetese

14 fustanet e preferuara të verës, lista “doli””!

Ka një listë të gjatë fustanesh të preferuara të kësaj vere, por në vendin e parë të saj renditet mini-fustani bezhë me rripa të hollë, i cili mund të vishet sipas dëshirës ashtu is cështë ose dhe me pantallona të lehta të ë njëjtës ngjyrë. Ka modele nga më të ndryshmet, por duket sikur mbizotërojnë ato të lirshmet e të rehatshmet. Ja ato më interesantet:

 

 

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF