KreuCelebrity

Aktori i famshëm kërkon foto të Shqipërisë, cfarë ka në plan!

Aktori i njohur amerikan Joseph Gordon-Levitt kërkon foto për një projekt të tijin, ku kërkon të përfshijë edhe Shqipërinë. Platforma e tij online “HitRecord” përfshin filma të shkurtër, libra, DVD, por edhe foto dhe duke ti interesuar për vendin tonë.

Ai vetë e tregoi këtë përmes një postimi në rrjetet sociale. “Përshëndetje, miq në Shqipëri! Po kërkoj foto të bukura të Shqipërisë për një projekt të ri,” – ka shkruar ai. “HitRecord” u prezantua në Festivalin e Filmit Sundance janarin e vitit 2010, së bashku me një metodologji profesionale prodhimi, që lejonte artistët kontribues të paguheshin për punën e tyre.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF